David SCHUMACHER első győzelmét a FORMULA 3-ban ünnepelte

Arthur Leclerc és Jack Doohan után első Forma-3-as győzelmét szintén David Schumacher, a Forma-1-es versenyző, Ralph Schumacher fia ünnepelte.

David Schumacher, A Forma-19 korábbi pilótájának 1 éves fia, Ralph Schumacher, szombaton van a versenyen Red Bull Gyűrű Spielbergben első győzelmét érte el Forma-3. A múlt hétvége három futamának másodikjában Schumacher vezet a csapatért háromágú szigony, különféle büntetések miatt más pilóták pole pozícióval kezdtek. A sikeres kezdés után az elejétől a végéig vezetett, és először nyert az F3-ban.

„Elképesztő verseny volt. Ez az első dobogóm és ezen felül győzelem. Ez hihetetlen," ő mondta David Schumacher, amelynél ez nemcsak az első győzelem és az első dobogó volt, hanem az első rangsor a tíz legjobb között, és így az Forma-3. Mellette álltak a győztesek színpadán Frederick News (ART) -ban Dennis Hauger (Alapján).

David Schumacher Spielbergben ünnepelte első Forma-3-as győzelmét.

Kiemelkedő teljesítményt nyújtott a versenyen Arthur Leclerc, öccs Charles Leclerc, aki a 27. helyről a hatodik helyre jutott, és még előtte is csak olyan Schumacherben ünnepelte első győzelmét Forma-3. Ugyanez vonatkozik a Jack Doohan, a motorkerékpár egykori bajnokának tizennyolc éves fia Mick Doohan, aki Leclerchez hasonlóan itt ünnepelt Le Castellet múlt hét.

Ez az első győzelme Schumacher 26. Formula-3-as versenyén ért el, ahol kezdetben csapatokért hajtott Charouz in Carlin, és a szezon előtt átment a csapatba háromágú szigony, ahol lényegesen jobb eredményeket rögzít. Összességében 21 futam közül nyolc után vezet Dennis Hauger előtt Doohan, Leclerc a tizedik, Schumacher pedig a 13. helyen áll.

FERRARI beszélni akar az FIA-val a Kommunikáció javításáról a SZABÁLYOK változásai körül

Csalódott Lewis HAMILTON: Könnyen lehet MÁSODIK