39 évvel ezelőtt: Amikor az ABBA belépett a FORMULA 1-be

San Marino tragikus emlékhez kapcsolódik, mivel Ayrton Senna 1994-ben halálosan megsérült, de ezúttal valami vidámabbra - mondhatni zenésre - emlékezünk.

Ezúttal kapcsolatban leszünk a versenyzéssel San Marino kissé hátrébb tért vissza az időben, tizenhárom évvel ezelőtt az 1994-es tragikus versenyhétvégeamikor halálosan megsebesültek Ratzenberger Roland és legendás Ayrton Senna.

VN Saint Marine v Imoli évek 1981 joggal írt történelmet egy különleges történet. Itt eleve egyáltalán nem erről volt szó A Forma-25-es csapat Brabham 1. győzelmeamelyet megnyert Nelson Piquet, de a verseny vasárnapjára szól, amelyen először vannak Forma-1 négy versenyző versenyzett. Karcsú Borgudd (igazi neve Karl Edward „Tommy”), Miguel Angel Háború, Eliseo Salazar in Michelle Alboreto, San Marinóban versenyzett először egy Forma-1-es versenyen.

1981-ben a Slim Borgudd valóban világhírű nevet hozott a Formula 1-be, az ABBA svéd csoportba.

Éden e négy közül c királyi autósport osztály jobbra hozta különleges varázsa. Esete Férfi, aki ebben a kvartettben kiemelkedik már a nevével. Karcsú Borgudd nagyon különleges volt egzotikus jövevény az 1. képlet rajtvonalán, mert a A svéd nem más volt, mint ABBA stúdió dobosa!! Igen, ezek a világhírű svéd együttesek ABBA.

A svéd hírességek segítették stúdiódobosukat a Forma-1-be való bejutásban.

Zenészek Borgudd belépéskor Forma-1 segítsen a szponzorálásban is, mivel ez a saját oldalládáiban lehet ATS versenyautó ennek a csoportnak a feliratát hordozta. De a zenekar egyik dala "A győztes mindent visz- Nem támogatta. A svéd nem dicsekedhet hosszú versenyzői karrier. 15 versenyhétvégén meg is tette tízszer sikerült bejutni a versenybe, négyszer kvalifikáció után és egyszer előttük esett ki. A legjobb az elért eredmény volt hatodik hely azzal egy pont nyert.

CHARLES LECLERC: A hosszabb leállítás nem segít a FERRARI-ban

ALEXANDER WURZ: A célnak a valós és a virtuális versenyek szinergiájának kell lennie!