Verstappen Hamiltonon: A megfelelő időben és jó helyen volt

Max Verstappen kicsinyíti Lewis Hamilton sikerét, aki eddig öt Forma-1-es címet nyert és jó úton halad a hatodik helyre.

Lewis Hamilton az új korszak legjobb versenyzője Formula 1. A brit együtt van McLarn in Mercedes eddig öt bajnoki címet nyert, és jó úton halad a hatodik világbajnok koronázás felé. Max Verstappen, a motorsport királyi osztályának egyik legígéretesebb tehetsége, csökkenti a brit sikerét, és azt mondja, hogy a megfelelő időben és jó helyen volt.

Lewis Hamilton, a megfelelő időben, a megfelelő helyen - tehát Max Verstappen

21 éves Holland van Hockenheim ismét bizonyította tehetségét, amikor az esőkáoszban megszerezte karrierjének hetedik győzelmét. Itt az idő Verstappen a harmadik helyen, mert Hamilton azonban 63 ponttal elmarad. A britnek elég szolid eredménye van a szezon végéig, és a szezon végén hatodszor emeli a legjobb versenyző trófeáját. Ez közelebb hozná Hamiltont a rekordhoz Michael Schumacher, akinek számláján hét bajnoki cím szerepel.

Verstappn szerint azonban a karámban Formula 1 elég sok olyan versenyző van, akinek öt címet sikerült volna megnyernie, ha a megfelelő csapatba kerülnek. A tiszt munkatársainak Daily Mail mondott: "Nagyon tisztelem Lewis sikereit, de szerencse is kell a csapathoz, és meg kell verni a társadat."

Ha Alonso a megfelelő időben lenne a megfelelő helyen, nyolc-kilenc címe lenne, tehát Max

max folytatja:Fernando Alonso biztosan nyolc-kilenc címet nyert volna, ha a megfelelő csapatban van. Nagyszerű versenyző. A Forma-1-ben ma három-négy versenyzőnk van, akik szintén bejutnának.Nem árulta el, kire gondolt Verstappen. De a sorok között tudatta, hogy biztosan ő következik Sebastian Vettel négy bajnoki címmel.

Maxnek egyetlen célja van: sok címet elérni a csapattal Red Bull

Verstappennek van v Forma-1 csapatával nagy cél:Z Red Bullom További címeket szeretnék nyerni, és hiszem, hogy sikerrel járhatunk. A csapat számomra olyan, mint egy család. Új szabályok 2021 mindenki számára nagyon idegen. Mit hoz a jövő? Erre ma nem tudok válaszolni."

Adrian Newey: Alonso nagyon közel volt Red Bulla

Mick Schumacher: Soha nem volt B terv