A FERRARI idén 23 alkalommal áll dobogón

A Ferrari neve a Forma-1-es idei bajnokság legjobb esetben 23 alkalommal áll a győztes szakaszon.

Valószínűleg ez volt az első gondolata, vagy az volt e cikk írójának megsavanyodott vagy elárasztotta valamely tiltott anyag mély füstjét. De ez nem így van.

Mert divatba jöttek az elmúlt hetekben ital hírek, főleg sört, így a menedzsment is Formula 1 úgy döntött, hogy ebbe az irányba megy. Mert szállítót váltottak pezsgőbor, amellyel a versenyzőket permetezik a győztesek színpadán.

formula 1 - fejezte be a nő hároméves exkluzív partnerség névként hangzó olasz pezsgőgyártóval Ferrari Trento (Nos, most érted azt a 23 dobogós helyezést). És ez az üzlet magában foglalja az új gyártóval való dobogós versenyzést is. A társaság évek óta a nyertesek színpadán áll 1981 Monzában.

Allez les bleus: A Renault Alpine bemutatja első F1-es versenyautóját