ECCLESTONE: A FERRARI a Formula 1, a FORMULA 1 pedig a Ferrari

Bernie Ecclestone, a Forma-1 korábbi embere sokat tanult Enzo Ferraritól. A modern Forma-1 egyértelmű készítője egy egészen különleges emberre emlékezik.

A legendásról Enzo Ferrari már sokat írtak. Izgalmas élet híres alapító a leghíresebb márkák sportautók sok könyvespolcot tölt meg a világon. És szinte mindenki, akinek volt szerencséje Ajánló, aki 14. augusztus 1988-én hunyt el és személyesen találkozott, szórakoztató anekdotát oszthat meg a nagyszerű Ferrariról.

Az egyik ember, akivel együtt volt Enzo Ferrari nagyon jó kapcsolatban van a Forma-1 korábbi főnökével bernie ecclestone. A beszélgetés során GQ üzlet Arra a kérdésre, hogy kit csodált a legjobban, elmagyarázta:Úr. Ferrari. Nagyon különleges ember volt, és sokat segített nekem. Azt tanította nekem, hogy a sport az asztalon van, az üzlet pedig az asztal alatt van. ” Egy 90 éves brit tovább hangsúlyozta: „A Forma-1 a Ferrari, a Ferrari pedig a Forma 1. Ez ilyen egyszerű." Ferrari egyben a világ legrégebbi versenyző csapata. csapat a bajnokság születése óta Formula 1 1950-ben minden versenyen részt vett.

A Forma-1 korábbi főnöke, Bernie Ecclestone szerint a Ferrari a Forma-1, a Forma-1 pedig a Ferrari. Tehát egyszerűen hozzáfűzi a britet - Fotó: HB Press

Évtől 2007 in Kémia Raikkönen, csapata Maranella még mindig arra vár versenyzői cím bajnok, évek 2008 ez csapat nyerte utoljára építési cím. Az idei szezonban is megvan a csapat vezetése Mattie Binotta kitűzni egy célt harmadik hely a tervezési bajnokságban, ami egyébként szerény cél, de az előző szezonhoz képest, amikor csak hatodikak voltak, ez mindenképpen javulás lenne. Tehát nem csoda, hogy szavak voltak Binotta szerény. „Alázattal fogadjuk az elmúlt évad hatodik helyét. Nyilvánvalóan nem leszünk jobbak, mert Ferrarinak hívnak, de végül versenyképesebbé válunk, mert minden egyén még többet ad magából."

ALBERS: A HAMILTON várhatóan ebben az évben feltárja a TÖBB PÉNZ lehetőségeit - másutt is

PEREZ izgatott a NEWEY miatt: Mintha egy RACER-rel beszélgetne