Johann ZARCO és Jorge MARTIN bemutatták a PRAMAC Ducati csapat új motorkerékpárját

Johann zarco in George Martin duó lesz, amely az új szezonban képviseli a csapat színeit Bow Ducati, aki a 2002-es szezon óta része a királyi osztálynak, de még nem nyert. Tavaly nagyon sikeres szezont futottak, mivel mindketten Pecca Bagnaia in Jack Miller ötször lépett a győztesek dobogóra.

Za Johann Zarco ez a szezon versenyzői karrierje során az ötödik lesz MotoGP, és régebben a motorkerékpár régebbi verziójával van (Tucatnyi GP19) Brnóban elnyerte a harmadik helyet. Pri Az íjhoz szezon motorkerékpárja áll a rendelkezésére, így a szezon előtt optimista: „A dobogókért és a győzelmekért akarok harcolni. Hiszem, hogy nyerhetek, mert a csapatnak minden megvan, amire egy versenyzőnek szüksége van a legjobb eredmény eléréséhez. ” Szintén francia, hasonlóan Íj, még mindig az első győzelmére vár a MotoGP-ben.

George Martin k Az íjhoz bajnokságból jött Moto2 és kétéves szerződés van a zsebében, így elsősorban az első évre tud koncentrálni tapasztalatszerzés: „Azt hiszem, hosszú távon. Számomra a MotoGP első évada elsősorban tanulságos lesz, és remélem, hogy a legtöbbet hozom ki belőle. " igazi fiatal Alvás és hozzáteszi: „Reális célokat tűztem ki, amelyeket el akarok érni, vagy akár meghaladok. Szeretnék a szezon legjobb újoncává válni, mert minden újonc nagyon hasonló rajtpozícióval rendelkezik. ”

Íj 2005 óta vesz részt a bajnokságban Ducati motorkerékpárok a jelenlegi szezonban, és az elmúlt években az együttműködés szintje Ducati még magasabb szintre emelve. Az elmúlt években a csapat ugródeszkává is vált Ducati gyári csapat.

Galéria: Pramac Ducati