Walter RÖHRL: Hadd álljon meg egyszer VETTEL!

Sebastian Vettel a közelmúltban a természetvédelem iránti elkötelezettségéről is ismert, ezért is sürgeti a korábbi ralibajnok, hogy fejezze be pályafutását az F1-ben.

Sebastian Vettel és Walter Röhrl Melbourne-ben 2011.

A négyszeres Forma-1-es világbajnok azon a véleményen van, hogy igen környezetvédelem az autósportban is fontos téma, amit sokan másképp látnak. Ő is legendás köztük Walter Röhrlamely azt mondja: „Sokszor azon tűnődtem, mi a fene történt vele. Ha XNUMX év motorsport után környezetvédő leszel, abba kell hagynod.”

"Nem állíthatod, hogy törődsz a környezettel, miközben körberepülöd a világot és versenyzel a Forma-1-ben. Ez egyszerűen nem megy együtt." sperma röhrl, aki mindig is arról volt ismert, hogy szőrtelen a nyelvén. Mint a hetvenöt éves, aki bent van Rally Világbajnokság 1980-ban és 1982-ben ünnepelték Boszorkány következetesebben tervezze meg életét.

Walter Röhrl úgy véli, Sebastian Vettelnek véget kellene vetnie Forma-1-es versenyzői pályafutásának - Fotó: HB Press

Mint rámutat röhrl, más célok melletti kiállás is bizonyíték lehet arra Boszorkány elveszett a motiváció és az a valódi versenyzési vágy, ami változást jelent. "Néha az ezrek választják el a győzteseket és a veszteseket" - mondta. tovább hangsúlyozza röhrl.

RICCIARDO a saját költségén végzett kritikáról: BIZONYÍTANAM KELL, HOGY tévednek