A McLAREN felfedte Alonso versenyautójának színeit az INDY 500-hoz

Ma az Arrow McLaren SP csapata felfedte Alonso versenyautójának színeit, hogy harcba szálljon a győzelemért és a Hármas koronáért.

A spanyol versenyautó várhatóan nem papaya narancssárga. A fő szponzor egy jelzálog-társaság Ruoff Jelzálog, így a színek fehér, fekete és zöld. Igen, kb Mclarenfeltárja a visszapillantó tükröket, amelyek be lesznek színezve Mclarn narancssárga.

Alonso már ebben az évben lesz harmadszor keresi a győzelmet az Indy 500-as versenyen. Évek óta ez az első alkalom 2017amikor az 5. helyen volt, 27 körrel a vége előtt, a Honda motorja meghibásodott. Ekkor van versenyben Formula 1 Monacóban, amelyre ugyanazon a napon került sor, inkább az autóba ült Jenson gomb.

Tavaly újra megpróbálta, de egyáltalán nem kvalifikálta magát a versenyre, ahogy vannak Mclarns a technikusoknak sok gondjuk volt az autó felállításával.

Arrow Mclaren SP # 66. Fotó: fernandoalo_odicial @ instagram

Alonso az autó önálló bemutatása Instragram számla azt mondta: »Végül felfedtük az autó színeit. Az autó nagyon szép. Hiszem, hogy még szebb lesz a versenypályán. Alig várom, hogy láthassam. indiai 500 az egyik legjobb, ha nem a legjobb verseny a világon. Alig várom, hogy visszatérhessek a versenypályára és a versenyautóhoz. «

Fernando új eszközéről.

Idén McLaren együtt dolgozik a csapattal Schmidt Peterson Motorsports in Chevrolet. Ezért az elvárások természetesen sokkal magasabbak. A csapat következik Alonso többet alkotott Pato O'Ward in Oliver Askew.

Ha tudjuk Fernanda tudjuk, hogy az idei célja a győzelem és semmi más. Jövőjével kapcsolatban azonban a spanyol még nem tisztázott. Csak világos, hogy többé nem fog versenyezni WEC. Rally in formula 1 azonban továbbra is szerepelnek a listáján, de természetesen csak azzal a feltevéssel, hogy ő nyeri a nyertes "eszközt".

Damon HILL: Soha nem vizeltem versenyautóval