AZ EIFLA Nagydíj versenyében a leggyorsabb hármas NYILATKOZATA

A nürburgringi verseny után sok minden más. Hamilton nyert Verstappn előtt, ezzel megegyezett Schumacher F91-ben elért 1 győzelmének rekordjával.

Fotó: HBPress

Úgy tűnik, hogy a bajnokság is eldőlt, mivel Bottas most már elmarad a britektől 69 pont. A harmadik helyre került Ricciard, aki megszerezte az első dobogót Renault 2011 után, és azt mondta, úgy érzi, hogy először áll dobogón. Vessünk egy pillantást arra, amit a leggyorsabb három mondott a legendás német versenypályán zajló versenyről:

Lewis Hamilton (Mercedes) - 1. hely

Ha ez Ricciardo verseny után Eifel Nagydíj úgy érezte, mintha a dobogóra állna először Hamilton együtt első győzelemként: „Ahogy áthajtottam a célvonalon, elárasztott az érzelem. Rendkívül boldog voltam a győzelemért. Abban a pillanatban első győzelemnek tűnt. Mindenki másról hamarabb megfeledkezik. Ő is nagyon boldog volt a Schumacher család ajándékai: "Emlékszem, hogy minden győzelmét láttam a televízióban ” ő mondta Hamilton. Most a statisztikák szerint elért győzelmek megegyezett a hétszeres világbajnokkal.

Max Verstappen (COM)Red Bull) - 2. hely

A második helyezett Max Verstappen: „A második helyezett volt a maximumunk. - Fotó: HB Press

Második helyen Max Verstappen volt néhány megjegyzése arról, hogy mi zajlott a verseny alatt. A biztonsági autó szakaszában több sofőr panaszkodott, hogy a gumik túl hidegek. Verstappen elmagyarázza: „A pálya nagyon hideg volt, és a gumik hidegek voltak, amikor kihajtottál a gödörből. Nem értettem, miért volt a biztonsági autó ilyen régen kint. Norris autója hosszú ideje nem volt ott, ahol megállt. Megértem, hogy csökkenteni akarták a versenyzők közötti különbségeket, de ez nagyon veszélyes, ha ezeken az autókon olyan hidegek a gumik. Ezt tovább elemezzük. "

Daniel Ricciardo (Renault) - 3. hely

ausztrál évi győzelem óta Monaco, 2018. május nem állt a dobogón. „Ismét úgy érzem, hogy először állok a dobogóra. Végül a dolgok legalábbis úgy alakultak, ahogy szerettük volna. ” - mondta nagy mosollyal az arcán. Ez a Renault gyári csapatának első dobogója a harmadik hely óta Nick Heidfeld Malajziában 2011-ben. És most milyen tetoválást fog kapni Cirill Abitebolki veszített tétet egy ausztráldal? Ricciardo kiderült, hogy lesz tetoválás mindenképpen volt valami Német érintés.

EIFLA Grand Prix, verseny: HAMILTON megegyezik SCHUMACHER rekordjával egy győzelemmel

MotoE, Franciaország GP 2. futama: TUULI nyert először, TORRES bajnok!